(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Чеська мова. Підручник

Чешский язык.Учебник

Автор: Даниленко Л. І.


Видавництво: "Довіра"


Рік видання: 2006 р.


Кількість сторінок: 544 стор.

Есть в наличии

450 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Чеська мова. Підручник

Подробнее

Чеська мова - Даниленко Л. І.

Підручник "Чеська мова" Даниленко Л. І. адресовано студентам, які вивчають чеську мову у вищих навчальних закладах України як основну або як другу слов'янську мову. Він може бути використаний також для підготовки фахівців (міжнародників, істориків, економістів) зі знанням чеської мови, на курсах іноземних мов, у спеціалізованих середніх навчальних закладах і всіма бажаючими ґрунтовно вивчати чеську мову.

 

Особливість підручника "Чеська мова" Даниленко Л. І. полягає в тому, що він є першою спробою викладу з навчальною метою основ граматики чеської мови в зіставленні з українською мовою на фонетичному, морфологічному і синтаксичному рівні.

 

Мета і завдання книги "Підручник чеської мови" визначаються її науково-практичною спрямованістю - дати систематичні знання граматики сучасної чеської літературної мови у поєднанні з практичними вправами і завданнями, щоб студенти могли вільно читати чеською мовою, розуміти прочитане і перекладати на українську розмовно-побутові, художні, публіцистичні тексти, володіти усним розмовним мовленням, вести діалог, писати чеською мовою і перекладати з української мови на чеську. 

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!