(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Англійська для економістів і бізнесменів

English for Economists and Businessmen

Английский для экономистов и бизнесменов

Автори: за ред. Шпака В. К.


Видавництво: "Вища школа"


Рік видання: 2007 р.


Кількість сторінок: 223 стор.

Есть в наличии

100 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Англійська для економістів і бізнесменів

Подробнее

Англійська для економістів і бізнесменів за ред. Шпака В. К.

Підручник "Англійська для економістів і бізнесменів / English for Economists and Businessmen" Шпака В. та ін.  призначений для студентів перших–третіх курсів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів. Підручником можуть з успіхом користуватися як аспіранти економічних спеціальностей вищих закладів освіти, так і всі, хто працює у сфері економіки та бізнесу.

 

Існуючі дотепер типові програми з іноземних мов для немовних вищих навчальних закладів та підручники для студентів економічних спеціальностей мають за мету лише розвиток навичок читання і перекладу фахової літератури іноземною мовою за допомогою словника. Слід зазначити, що багато з цих видань морально застаріли і не відповідають вимогам до зрослого рівня економічних знань. Сучасний стан розвитку зовнішньоекономічних зв'язків потребує якісно нового підходу до мовної підготовки майбутнього економіста.

 

Мета посібника "Англійська для економістів і бізнесменів / English for Economists and Businessmen" – розвиток навичок усного мовлення та робота з фаховою літературою. Підручник складається з 32 уроків та словника термінів і словосполучень з економічних спеціальностей. Система вправ забезпечує швидке й ефективне засвоєння студентами необхідних знань і вироблення стійких навичок фахової, усної та письмової комунікації, роботи з англомовною економічною літературою.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!