(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Англійська мова для повсякденного спілкування

English for Everyday Communication

Автори: за ред. Шпака В. К.


Видавництво: "Вища школа"


Рік видання: 2007 р.


Кількість сторінок: 298 стор.

Есть в наличии

45 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Англійська мова для повсякденного спілкування

Подробнее

 Англійська мова для повсякденного спілкування – за ред. Шпака В. К.

 

Посібник "Англійська мова для повсякденного спілкування / English for Everyday Communication" Шпака  В. К. та ін.  призначений для студентів немовних вищих закладів освіти. Але книга може бути корисною для осіб, які вивчають англійську мову самотужки або прагнуть вдосконалити свої знання з англійської.

 

Сучасний етап розвитку міжнародних відносин, а також перехід вищих навчальних закладів України до підготов­ки бакалаврів і магістрів потребують докорінного перегля­ду процесу викладання іноземних мов у вищій школі. Ціл­ком очевидно, що існуючі підручники та навчальні посібни­ки з іноземних мов сьогодні не тільки застаріли щодо науково-технічного змісту, а й не можуть сформувати у майбутніх спеціалістів навичок усного та письмового спіл­кування з іноземними колегами. Власне, жоден з підручни­ків для немовних вищих навчальних закладів і не мав за мету розвиток навичок усного мовлення. Заповнити таку прогалину — головна мета цього під­ручника.

 

 

Навчальний посібник "Англійська мова для повсякденного спілкування" Шпака  В. К. та ін. складається зі вступного фонетичного курсу, основної частини, довідника з граматики та невеличкого словника. Кожний урок основної частини підручника містить нові слова, вирази, мовні зразки, діалоги, тексти та мовні ситуації за темою. Система вправ спрямована на ефективне закріплення студентами необхідних знань і вироблення в них стійких навичок усного мовлення та живого спілкування.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!