(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Англійська мова. Підручник

Автори: Шапран Л. Ю., Куниця Л. І., Чередніченко Г. А. та ін.


Видавництво: "ІНКОС"


Рік видання: 2007 р.


Кількість сторінок: 717 стор.

Есть в наличии

95 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Англійська мова. Підручник

Подробнее

Шапран Л. Ю. та ін. – Підручник англійської мови

"Підручник англійської мови" Шапран Л. Ю., Куниці Л. І. та ін. містить лексичний і граматичний матеріал, який охоплює граматику англійської мови і лексичний мінімум. Тексти стосуються побутової, країнознавчої, загально-наукової і суспільно-політичної тематики. Запропоновано різноплановий матеріал з фонетики, граматики, лексики, на якому відпрацьовуються відповідні навички мовлення, а також завдання, які спрямовані на розвиток умінь читання, письма й говоріння.

 

"Підручник англійської мови" Шапран Л. Ю., Куниці Л. І. та ін. має додатковий матеріал для опрацювання: тексти для читання, проблемні завдання для обговорення в групах, завдання для вдосконалення писемного мовлення, ігри тощо.

 

З метою ефективнішого навчання англійської мови особливу увагу у підручнику приділено забезпеченню комунікативності навчальної діяльності студентів.

 

Підручник рекомендовано Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник та призначений для студентів немовних спеціальностей. Книга розрахована на використання у вищих закладах освіти.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!