(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Моя перша 1000 англійських слів

Автор: Ілюстрації Ірини Потапенко


Видавництво: "Віват"


Рік видання: 2015 р.


Кількість сторінок: 96 стор.

Есть в наличии

125 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Моя перша 1000 англійських слів

Подробнее

Моя перша 1000 англійських слів

 

Ви тримаєте книжку "Моя перша 1000 англійських слів", завдяки якій ваш малюк завиграшки поповнить свій словниковий запас силою-силенною англійських слів. Адже дітлахи полюбля­ють розглядати малюнки і називати те, що на них зображено, чи не так? Л в цій книжці міститься безліч яскравих ілюстрацій, які можна роздивлятися нескін­ченно, повсякчас помічаючи на них щось новеньке.

 

Звісно, варто, аби малюк вивчав цю книжку разом із вами. Бо хто краще за батьків допоможе йому зрозуміти побачене й вимовити незнайоме слово! Отож спочатку ви можете роздивитися великі малюнки й обговорити, що на них зображено. Потому дослідити маленькі малюночки та підписи під ними. Далі - спробувати відшукати дрібні деталі на загальних ілюстраціях. А насам­кінець відповісти на запитання й почитати або навіть вивчити кумедні віршики внизу сторінок.

Запитання посприяють розвитку уважності й логічного мислення вашої ди­тинки, а віршики допоможуть їй розвинути пам'ять, уяву та фантазію. "Ви­шенькою на торті" буде останнє завдання: наприкінці ми попросимо вашого малюка знайти у книжці ведмедика, зображеного на обкладинці!

 

Поступово дитинка ввійде у смак і з задоволенням почне шукати різнома­нітні предмети не лише на одній сторінці, а й по всій книжці. І отоді настане час познайомити її з переліком слів у кінці видання, вказавши, що розташо­вані вони в абетковому порядку.

 

Таким чином, і ви, і ваш малюк чудово відпочинете і розважитесь. Адже, коли дитина бачить, що її батьки отримують задоволення від книжки, вона також насолоджується читанням.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!