(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Теорія і практика перекладу (аспектний переклад)

Автор: Корунець І. В.


Видавництво: "Нова Книга"


Рік видання: 2003 р.


Кількість сторінок: 448 стор.

Есть в наличии

120 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Теорія і практика перекладу (аспектний переклад)

Подробнее

Теорія і практика перекладу — Корунець І. В.

 

В представленому Вашій увазі посібнику "Теорія і практика перекладу"  Корунця І. В. читач знайде достатньо великий обсяг навчального матеріалу, що охоплює базову теорію та практику перекладацької діяльності.

 

В основній теоретичній частині підручника розміщені короткі відомості (англійською мовою) про існуючі типи та види перекладу, а також історії розвитку принципів перекладу протягом останніх десяти століть. Основну частину книги присвячено лексикологічним та граматичним труднощам перекладу (наприклад: правильне/адекватне відтворення власних назв). У навчальному посібнику подано велику кількість практичних завдань з метою кращого засвоєння теорії.

 

Навчальний посібник "Теорія і практика перекладу" Корунця І. В. буде дуже корисним для студентів перекладацьких відділень вищих закладів освіти. Проте доступніть та зрозумілість викладення навчальний матеріалу в поаспектному вигляді та система різноманітних вправ для його вивчення й інтенсивного закріплення дає можливість використовувати пропонований посібник практично в усіх гуманітарних та технічних вищих навчальних закладах, де викладається переклад, а також у коледжах і гімназіях та в старших класах загальноосвітніх шкіл.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!