(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Візуальний словник англійської мови.

VISUAL ENGLISH DICTIONARY

Видавництво: "Перун"


Рік видання: 2007 р.


Кількість сторінок: 952 стор.

Есть в наличии

450 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Візуальний словник англійської мови.

Подробнее

Візуальний словник англійської мови

"Візуальний словник англійської мови / Visual English Dictionary" охоплює весь перелік предметів, процесів та явищ, що оточують людину, яка сама є невід'ємною частиною нашої техногенної ери і яка знає та користується величезною кількістю спеціальних слів-термінів у широкому спектрі їх застосування. Створений для широкого загалу читачів, Словник відповідає потребам тих, кому потрібна точна правильна термінологія, яка б відповідала широкому спектру власних або професійних потреб; знаходження невідомого терміну, перевірка значення слова, його популяризація, додаткове вивчення матеріалу. Вимоги сучасного користувача призвели до такого підбору змісту Словника, який мав на меті охопити в одному томі технічну термінологію, необхідну для відображення сучасного світу в усіх сферах, що формують наш повсякденний життєвий досвід.

 

"Візуальний словник англійської мови" містить: 20 тем, що охоплюють 800 розділів, 6000 кольорових ілюстрацій, 21 000 реєстрових понять та назв, 35 000 англійських слів, що визначають назви предметів.

 

Даний словник є надійним помічником у вивченні іноземних мов, як на початковому рівні, так і на рівні мовознавця-професіонала.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!