(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Граматика німецької мови для підготовки до ЗНО. Навчальний посібник

Автор:Смолій М. С.


Видавництво: "Богдан"


Рік видання: 2013 р.


Кількість сторінок: 528 стор.

Есть в наличии

80 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Граматика німецької мови для підготовки до ЗНО. Навчальний посібник

Подробнее

Граматика німецької мови для підготовки до ЗНО — Смолій М. С.

 

Книга "Граматика німецької мови для підготовки до ЗНО" Смолій М. С. — це короткий за формою, але багатий за змістом виклад основ практичної граматики німецької мови. Посібник призначено для підготовки до уроків, факультативних занять та іспитів, ЗНО, а також для само­стійного вивчення німецької мови. Граматичний матеріал відповідає програмним вимогам викладання німецької мови в навчальних закладах різних ступенів, типів та фахової орієнтації.

 

Мета посібника — допомогти учням старших класів у вивченні граматики німецької мови, підготовці до ЗНО та іспитів. Його можуть викорис­товувати також студенти вищих навчальних закладів при вивченні німецької мови як основної або другої іноземної.

 

Кожне правило в посібнику "Граматика німецької мови для підготовки до ЗНО" ілюстроване прикладами, а граматичні терміни і поняття супроводжує коментар. Кількість прикладів та обсяг коментарю зале­жать від складності правила чи терміна для україномовного учня або студента. Приклади перекладені українською мовою.

 

Велику частину посібника "Граматика німецької мови для підготовки до ЗНО" займають вправи на формування навичок вжи­вання граматичних форм. Пропонуються завдання різного виду, в тому числі тестові, що розташовані у порядку підвищення рівня складності. Включено також вправи на переклад як комплексне завдання інтегративного характеру, яке охоплює одночасно різні рівні мови, різні теми з граматики та лексики.

Завдяки наявності ключів до вправ посібник ідеально підходить для са­мостійного вивчення граматики німецької мови, а також для самоконтролю.

 

Побудова довідника "Граматика німецької мови для підготовки до ЗНО" дозволяє учителям і викладачам легко вибирати та упорядковувати граматичний матеріал залежно від навчальних програм і мети навчання в закладах різних типів та індивідуальних особливостей учнів і студентів.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!