(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Langenscheidt: Німецька граматика – коротко і легко

Автори: Крістіне Штіф, Крістіан Штанг


Видавництво: "Методика", "Langenscheidt"


Рік видання: 2011 р.


Кількість сторінок: 200 стр.

Есть в наличии

80 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Langenscheidt: Німецька граматика – коротко і легко

Подробнее

Langenscheidt:  Німецька граматика – коротко і легко
Крістіне Штіф, Крістіан Штанг

Пропоноване до уваги читачів видання "Німецька граматика – коротко і легко" Крістіне Штіф, Крістіана Штанг, випущене всесвітньо відомим німецьким видавництвом «Langenscheidt», містить 200 сторінок навчального матеріалу з основ сучасної німецької граматики, який подано в простій і доступній формі.

 

У посібнику вміщено велику кількість прикладів загальновживаної лексики німецької мови, які супроводжуються гумористичними ілюстраціями. До всіх німецьких слів та сталих словосполучень дається переклад.

 

Навчальний посібник "Німецька граматика – коротко і легко" рекомендований всім, хто розпочинає вивчення німецької мови самостійно або з викладачем.

 

Можливо, Ви вважали, що німецька граматика складна. Цей короткий і захоплюючий посібник покаже Вам, що це не зовсім так і що німецька грамати­ка може приносити задоволення! Посібник спеціально розроблений таким чином, щоб допомогти людям, для яких німецька мова не є рідною, якомога швидше і без надмірних зусиль оволодіти головними правилами німецького мовлення. Він не претендує, однак, на право називатися вичерпним.

 

Граматичне наповнення посібника "Німецька граматика – коротко і легко" базується на нормах повсякденного вживання німецької мови в таких краї­нах, як Німеччина, Австрія і Швейцарія. Всі заголовки, пояснення, рекомендації та нагадування наводяться українською мовою. Щоб полегшити Вам розуміння, ми також переклали українською мовою з німецької всі приклади, що ілюструють правила. Система нумерації допоможе Вам знайти свій власний підхід та дозволить повторювати матеріал у будь-якому порядку.

 

Новою і характерною рисою цієї граматики є викорис­тання комунікативного підходу. Важливі не просто пра­вила граматики, а те, як елементи мови функціонують як засіб спілкування. "Що мені говорить мій співрозмов­ник і як він це говорить?"

 

"Німецька граматика – коротко і легко" - практична, легка для розуміння і захоплива; це означає, що у Вас не буде проблем і Ви зможете «лускати її, як горішки»! Девізом стане: "Чим незвичайнішою видається ситуація, тим краще я запам'ятовую правило!".

 

І ще одна рекомендація: не намагайтеся проковтнути всю книгу за один раз! Незважаючи на простий і легкий виклад матеріалу, в граматиці є правила, які потребують часу для засвоєння, а успіх стимулює бажання рухатись далі. Тому краще повільно насолоджуйтесь невеликими порціями матеріалу і збагачуйте його за можливості додатковою інформацією.

 

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!