(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Німецько-український фразеологічний словник в 2-х томах

Deutsch-Ukrainisches Phraseologisches Wörterbuch

Автори: Гаврись В. І., Пророченко О. П.


Видавництво: "Советская Энциклопедия"


Рік видання: 1981 р.


Букіністичне видання


Стан книги: добрий


Кількість сторінок: 800 стор.

Есть в наличии

350 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Німецько-український фразеологічний словник в 2-х томах

Подробнее

Німецько-український фразеологічний словник в 2-х томах

 

З часу виходу в світ першого німецько-українського фразеологічного слов­ника минуло майже два десятиріччя. Фразеологічна наука досягла за цей період великих успіхів. Фундаментальні дослідження в галузі англійської та німець­кої фразеології справили відчутний вплив на розвиток фразеологічної науки в нашій країні та за кордоном.

 

За цей же час з’явилося багато вітчизняних та зарубіжних лексикографіч­них видань, у тому числі й одномовних та двомовних фразеологічних словників, які було детально проаналізовано й використано укладачами при підготовці цього словника. Крім того, у словник включено матеріал з особистих картотек укладачів.

 

"Німецько-український фразеологічний словник в 2-х томах / Deutsch-Ukrainisches Phraseologisches Wörterbuch" є спробою певної систематизації наявного фразеологічного матеріалу. Словник налічує понад 30 тисяч фразеологічних одиниць. Вживання їх у мові ілюструється цитатами з творів класиків німецької літератури та сучасної художньої літератури НДР, а також ФРН, Австрії та Швейцарії.

 

"Німецько-український фразеологічний словник в 2-х томах / Deutsch-Ukrainisches Phraseologisches Wörterbuch" містить структурно-семантичну класифікацію, розроблену І. І. Чорнишевою. Велику увагу приді­лено аналізу питань розвитку і, отже, видозміни значної частини фразеологіч­ного фонду німецької мови в процесі функціонування фразеологізмів у мовленні, а також порівняльній характеристиці фразеологічних систем німецької та укра­їнської мов (докладніше про теоретичні основи цих проблем див. у статті, дода­ній до словника).

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!