(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Жива граматика німецької мови

Рівень 1

Автори: Дарія Гольц, Тетяна Сенчева, Lukas Werner


Видавництво: "New Time"


Рік видання: 2014 р.


Кількість сторінок: 96 стор.

Есть в наличии

70 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Жива граматика німецької мови

Подробнее

Жива граматика німецької мови. Рівень 1

 

Ти почав вивчення нової для тебе іноземної мови. Кажуть, що німецька граматика доволі складна. Не журись! За допомогою цієї книжки крок за кроком ти почнеш розбиратися в її тонкощах. Кожну тему в книжці розбито на маленькі частинки, щоб усе засвоювалося поступово, не створюючи в голові плутанини. Ми намагалися пояснити все максимально просто на живих життєвих прикладах, використовуючи кумедні ілюстрації.

 

Праворуч у кожному уроці надаються завдання, які допоможуть тобі краще зрозуміти тему, яка пояснюється. Якщо ти не можеш впоратися з якимось завданням, не поспішай зазирати у відповіді, прочитай пояснення ліворуч ще раз. Ми впевнені, ти знайдеш там відповіді на всі свої запитання. Виконуючи завдання, за потреби використовуй словничок наприкінці книжки.

 

Бажаємо тобі успіхів у вивченні німецької мови — мови однієї з найбільш розвинутих країн світу.

 

Книга "Жива граматика німецької мови" призначена для ознайомлення з найпростішою граматикою німецької мови. Матеріал посібника допоможе дитині засвоїти граматику за програмою 1-3 класів спеціалізованих шкіл або 5 класу за програмою для другої іноземної мови.

 

Книжка "Жива граматика німецької мови" має чітку структуру. Весь матеріал налічує 40 тем. У кожній темі спочатку просто і доступно надаються пояснення. Вони базуються на живих ситуаціях, обов'язково ілюструються й супроводжуються прикладами. Після пояснень до кожної теми пропонуються практичні завдання на закріплення теорії. Деякі завдання дуже прості, вони допоможуть вам упевнитися в тому, що дитина розуміє суть викладеного матеріалу. Частина завдань потребує від дитини мобілізації розумових сил і спрямована на свідоме оволодіння новою мовою.

 

Під час виконання завдань важливо не просто механічно заповнювати про­пуски або вписувати фрази. Завжди просіть дитину надавати переклад україн­ською мовою, аби упевнитися в тому, що вона розуміє зміст фраз і речень та свідомо вживає ту чи іншу німецьку конструкцію.

 

Наприкінці книжки "Жива граматика німецької мови" ми пропонуємо словничок. Також ви знайдете там відповіді до вправ, але радимо вам звертатися до них тільки після того, як дитина вико­нала завдання самостійно.

 

За умови регулярних занять ви побачите, наскільки швидко дитина опанує ази нової для неї іноземної мови.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!