(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Живі правила читання німецької мови(+CD)

Рівень 1; Книга + CD

Автори: Гольц Д., Антюфеева Ю., Lukas Werner


Видавництво: "New Time"


Рік видання: 2015 р.


Кількість сторінок: 63 стор.

Есть в наличии

70 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Живі правила читання німецької мови(+CD)

Подробнее

Живі правила читання німецької мови — Гольц Д., Антюфеева Ю., Lukas Werner

 

●   прості пояснення;

●   захоплюючі завдання CD;

●   озвучений носієм мови;

●   тексти для читання

 

Навчитися правильно читати німецькою не надто складно. Проте навіть у найпростішій справі є свої тонкощі. А ще дуже важливо навчитися правильно вимовляти всі німецькі звуки. Деякі німецькі звуки доволі прості, оскільки схожі на українські, а деякі не мають аналогів в українській мові, а отже, щоб вимов­ляти їх правильно, доведеться трошки потренуватися.

 

В книжці "Живі правила читання німецької мови" містяться різноманітні цікаві завдання, які допоможуть дитині не тільки навчити­ся вільно читати німецькою, але й правильно вимовляти найскладніші німецькі звуки.

 

Приємний сюрприз! До книжки додається диск у форматі MPЗ, що озвучений носієм німецької мови. На диск записані всі приклади, впра­ви й тексти для читання, завдяки чому дитині зможуть допомогти навіть батьки, які не знають німецької.

 

Уважно прочитайте пояснення, які надаються на лівому боці уроку. Обов'язково вмикайте диск кожного разу, коли бачите значок навушників з номером тре­ку всередині . Усі слова необхідно повторювати за диктором. Тільки після того, як уважно прочитані всі пояснення на лівому боці уроку і прослухані всі приклади, можна починати виконання завдань, що розташовуються на право­му боці уроку.

 

При виконанні завдання важливо не просто механічно заповнювати пропуски або вимовляти слова. Просіть дитину перекладати слова і фрази на українську мову, щоб упевнитися в тому, що вона розуміє значення слів і фраз.

 

Іноді в уроках ви знайдете завдання на правила попередніх уроків. Якщо такі завдання викликають труднощі, поверніться до того уроку, де цей матеріал пояснюється.

 

Наприкінці книжки "Живі правила читання німецької мови" ви знайдете відповіді, але звертайтесь до них тільки після того, як дитина виконає завдання самостійно.

 

Після останнього уроку в книжці "Живі правила читання німецької мови" надаються прості тексти для читання, які охоплюють весь навчальний курс. Усі тексти озвучені на CD диску. Матеріал книжки можна вважати успішно засвоєним, якщо дитина без проблем читає ці тексти.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!