(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Новогрецько-український словник

Грецько-український словник

Автори: Клименко Н. Ф., Пономарів О. Д., Чернухін Є. К.


Видавництво: "Українська енциклопедія"


Рік видання: 2005 р.


Кількість сторінок: 432 стор.

Есть в наличии

320 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Новогрецько-український словник

Подробнее

 Новогрецько-український словник – Клименко Н. Ф. та ін.

"Новогрецько-український словник" – перший в україністиці та елліністиці. Він покликаний задовольнити потреби мовної практики передовсім українського читача, зокрема: допомагати в перекладах грецьких текстів різних стилів (художнього, публіцистичного, наукового, офіційно-ділового); виконувати роль правописного довідника і словника наголосів, оскільки в ньому врахована грецька орфографічна реформа 1982 р., що прийняла монотонічну систему наголосу і внесла багато змін у правопис слів; бути посібником у вивченні новогрецької та української мови.

 

 "Новогрецько-український словник" містить 22 тисячі слів сучасної новогрецької мови, а також деякі фразеологічні та ілюстративні приклади перекладу окремих словосполучень грецької мови.

 

До реєстру пропонованого словника внесено найуживанішу лексику сучасної новогрецької літературної мови (димотики), поширені наукові терміни різних галузей знання. Давні фразеологічні звороти та окремі застарілі слова подано в кількості, необхідній для розуміння творів сучасної грецької літератури. З цією ж метою в Словнику представлені деякі загальновживані слова і словосполучення катаревуси.

 

Укладачі прагнули за одинадцятитомним тлумачним “Словником української мови” дібрати до грецьких слів найточніші з семантичного та стилістичного погляду широковживані українські відповідники, а тому уникали слів вузького вжитку. Отже,  "Новогрецько-український словник" є нормативним і має на меті розкрити значення грецького слова, окреслити коло його вживання, виразові відтінки за допомогою рівноцінних українських лексем.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!