(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Латинська мова для студентів стоматологічних факультетів

Автори: Бєляєва О. М., Синиця В. Г., Смольська Л. Ю. та ін.


Видавництво: "Медицина"


Рік видання: 2015 р.


Кількість сторінок: 496 стор.

Есть в наличии

275 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Латинська мова для студентів стоматологічних факультетів

Подробнее

Латинська мова для студентів стоматологічних факультетів

 

У підручнику "Латинська мова для студентів стоматологічних факультетів" викладено програмний матеріал з навчальної дисципліни "Латинська мова та медична термінологія" для студентів вищих медичних навчальних закладів IV рівня акредитації, які здійснюють підготовку фахівців за спеціальністю 7.12010005 "Стоматологія".

 

Підручник "Латинська мова для студентів стоматологічних факультетів" побудовано за структурно-термінологічним принципом. Він містить три розді­ли, співвіднесені з основними термінологічними підсистемами медичної термінології: анатомо-гістологічною, клінічною, фармацевтичною. Граматичний матеріал першого розділу базується на термінології морфології, фізіології та патології зубів і щелепно-лицевої ділянки, а також ана­томічної будови голови і шиї.

 

У другому розділі підручника подано лексичний матеріал з усіх основних розділів стомато­логії: терапевтична стоматологія, хірургічна стоматологія і щелепно-лицева хірургія, ортопедич­на стоматологія та ортодонтія, стоматологія дитячого віку з профілактикою стоматологічних за­хворювань.

 

Третій розділ розраховано на здобуття студентами теоретичних знань з основ загальної рецептури: поняття про рецепт, правила виписування рецептів, оформлення латинської частини рецепта, класифікації лікарських форм, найважливіші рецептурні скорочення й формування на цій основі навичок виписування рецептів на засоби, які застосовують для лікування й профілак­тики основних стоматологічних захворювань (твердих тканин зуба, пульпи, пародонта, язика, ясен, слизової оболонки порожнини рота), хірургічної інфекції у стоматології, а також невід­кладної допомоги у стоматологічній практиці.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!