(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Латинська мова і основи медичної термінології

Автор: Шевченко Є. М.


Видавництво: "Медицина"


Рік видання: 2012 р.


Кількість сторінок: 240 стор.

Есть в наличии

130 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Латинська мова і основи медичної термінології

Подробнее

Шевченко Є. М. – Латинська мова і основи медичної термінології

Головною метою посібника "Латинська мова і основи медичної термінології" Шевченко Є. М. є формування навичок свідомого використання медичної (зокрема, анатомічної, клінічної та фармацевтичної) термінології вже на першому етапі навчання у вищих медичних навчальних закладах. Нові вимоги до курсу викладання латинської мови в медичних закладах України полягають в необхідності надати всьому процесу навчання термінологічної спрямованості.

У посібнику розглядаються граматичні теми, пов'язані з профілюючою спеціальністю слухачів. Після кожної теми подаються контрольні запитання для повторення й закріплення пройденого матеріалу. Для організації самостійної роботи студентів у посібнику вміщено спеціальні завдання з вправами, латинсько-український та українсько-латинський словники. Обсяг і характер матеріалу книги повністю відповідає вимогам чинної програми з латинської мови для вищих медичних закладів.

Навчальний посібник "Латинська мова і основи медичної термінології" Шевченко Є. М. адресовано студентам вищих медичних навчальних закладів І-III рівнів акредитації.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!