(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Латинська мова і основи медичної термінології

Автори: Смольська Л. Ю.


Видавництво: "Медицина"


Рік видання: 2012 р.


Кількість сторінок: 360 стор.

Есть в наличии

185 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Латинська мова і основи медичної термінології

Подробнее

Смольська Л. Ю. та ін. – Латинська мова і основи медичної термінології

Підручник "Латинська мова і основи медичної термінології" за редакцією Смольської Л. Ю. призначено для студентів і викладачів вищих медичних навчальних закладів III—IV рівнів акредитації.

Головна мета навчального посібника - навчити студентів не лише базових основ латинської граматики, а й медичної (зокрема, анатомічної, фармацевтичної та клінічної) термінології. У підручнику враховано зміни, які увійшли в останні видання міжнародних анатомічної і гістологічної, а також хімічної номенклатур. Виклад тем клінічної та фармацевтичної термінології значно розширено і поглиблено. Вміщено цікавий пізнавальний матеріал із стародавньої медицини.

У підручнику "Латинська мова і основи медичної термінології" за редакцією Смольської Л. Ю. наведені латинські прислів'я і крилаті вислови. Їх засвоєння не тільки сприятиме вивченню латинської мови, а й допоможе наблизитися до розуміння неповторного світу античності. У кінці книги подано таблиці латинських і грецьких суфіксів і префіксів, а також кінцевих терміноелементів. Для зручності користування подано також латинcько-український і українсько-латинський словники.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!