(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Латинська мова. Посібник для студентів гуманітарних спеціальностей

Автори: Бучко Г. Є., Галаса О. І.


Видавництво: "Богдан"


Рік видання: 2013 р.


Кількість сторінок: 160 стор.

Есть в наличии

40 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Латинська мова. Посібник для студентів гуманітарних спеціальностей

Подробнее

Латинська мова. Посібник для студентів гуманітарних спеціальностей

 

"Латинська мова. Посібник для студентів гуманітарних спеціальностей" містить пояснення найважливіших граматичних положень латинської мови, які ілюструються відповідними та­блицями й зразками відмінювання та дієвідмінювання. До кожної теми подано граматичні вправи, речення та невеликі тексти для перекладу. Видання доповнено латинсько-українським словником використаної лексики.

 

У багатьох вищих навчальних закладах України на вивчення курсу латинської мови на філологічних спеціальностях виділяється всього 36-54 години. Наявні в бібліотеках підручники розраховані на значно біль­шу кількість годин: теоретична частина у них містить детальний виклад латинської фонетики та граматики, подає відомості римського кален­даря, елементи віршування тощо, а практична частина часто включає оригінальні тексти, які студент без належного коментаря при коротко­му курсі латинської мови не може опрацювати. Крім того, у багатьох наявних підручниках не подаються граматичні вправи, що утруднює практичну роботу зі студентами, оскільки курс латинської мови перед­бачає тільки практичні заняття. Пропонований посібник розрахований саме на невелику кількість годин для студентів гуманітарних спеціаль­ностей. У ньому стисло подаємо граматичний матеріал, переважно мор­фологію латинської мови, без знання якої неможливий переклад навіть найпростіших текстів. Із синтаксису висвітлюємо тільки ті питання, які принципово відрізняються від української мови і вимагають особливих пояснень для перекладу. Кожну граматичну тему ілюструємо приклада­ми та подаємо ряд граматичних вправ, в окремих випадках зі зразками їх виконання. У реченнях для перекладу стараємося подавати інфор­мацію з історії та культури античного світу.

 

"Латинська мова. Посібник для студентів гуманітарних спеціальностей" містить латин­ські прислів'я, приказки та крилаті вирази, які пристосовані до певного граматичного матеріалу. Порядок подачі граматичного матеріалу, який запропонований у посібнику, підказав нам багаторічний досвід роботи зі студентами-філологами.

 

Матеріал посібника поділено на 25 занять. В окремих випадках два заняття об'єднано, що зумовлено спільною темою.

 

 

"Латинська мова. Посібник для студентів гуманітарних спеціальностей" містить латинсько-український словничок, який вклю­чає усі наявні у посібнику латинські слова. До багатозначних слів наво­димо насамперед ті значення, з якими вони вжиті у вправах та текстах для перекладу.

 

"Латинська мова. Посібник для студентів гуманітарних спеціальностей" призначений для студентів гуманітарних спеціальностей і всіх, хто цікавить­ся латинською мовою.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!