(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Латинсько-український українсько-латинський словник

Латинско-украинский украинско-латинский словарь

Автор: Чуракова Л. П.


Видавництво: "Чумацький Шлях"


Рік видання: 2009 р.


Кількість сторінок: 617 стор.

Есть в наличии

230 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Латинсько-український  українсько-латинський словник

Подробнее

Чуракова Л. П. – Латинсько-український українсько-латинський словник

"Латинсько-український словник та українсько-латинський словник" Чуракової Л. П. охоплює в обох частинах близько двадцяти п'яти тисяч слів.


В основу "Латинсько-українського словника" покладено лексику творів античних авторів класичної пори. У школах і вищих навчальних закладах вивчають класичну латину, іншими словами, "золоту латину" саме цього періоду. Крім класичної, словник містить середньовічну латинську лексику, а також лексику західно-європейських та українських латиномовних письменників і філософів кінця XVIII - початку XIX ст.

У наш час, коли рух "живої латини" завойовує все більше прибічників і учасників, необхідність українсько-латинського словника, побудованого на кшталт словників сучасності, зростає. Подібні видання існують у більшості країн Європи. Тепер такий словник з'явився і на наших теренах.

Окремим додатком подано список історичних імен.


"Латинсько-український та українсько-латинський словник" призначено для ліцеїстів, гімназистів, студентів-гуманітаріїв, аспірантів та викладачів гуманітарних вищих навчальних закладів, а також романістів, перекладачів. Він стане також в нагоді історикам, філософам, журналістам, правознавцям та всім тим, хто цікавиться латиною.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!