(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Польська мова крок за кроком. Рівень А1 (Підручник + CD-диск)

Polski, krok po kroku. Poziom A1

Автори: Iwona Stempek, Anna Stelmach


Видавництво: "Glossa"


Рік видання: 2013 р.


Кількість сторінок: 178 стор.

Есть в наличии

320 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Польська мова крок за кроком. Рівень А1 (Підручник + CD-диск)

Подробнее

Польська мова крок за кроком крок за кроком. Рівень А1 / Polski, krok po kroku. Poziom A1

 

Підручник "Польська мова крок за кроком. Рівень А1 / Polski, krok po kroku. Poziom A1" створено з використанням самих сучасних і передових навчальних методик, які покликані зробити процес опанування польської мови студентом якомога легким і результативним. Як доповнення до підручника "Польська мова крок за кроком. Рівень А1 / Polski, krok po kroku. Poziom A1" автори навчального комплексу рекомендують робочий зошит "Польська мова крок за кроком. Рівень А1. Робочий зошит" 

 

В комплекті з підручником іде CD-диск з аудіо матеріалом, а також особистим кодом доступу, який необхідний Вам для реєстрації на сайті e-polish.eu, якщо ви бажаєте отримати електронну версію підручника. Її можна використовувати при індивідуальному навчанні.

 

Підручник "Польська мова крок за кроком. Рівень А1 / Polski, krok po kroku. Poziom A1" містить великий об'єм цікавих тем, які допоможуть оволодіти польською мовою на практиці. Посібник розроблений з урахуванням стандартів екзаменаційних вимог Державної комісії з сертифікації знання польської мови в якості іноземної.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!