(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Польська мова. Підручник для 6 класу. 2-й рік навчання

Jezyk polski dla 6 klasy

Автори: Біленька-Свистович Л. В., Ковалевський Є, Ярмолюк М. О.


Видавництво: "Букрек"


Рік видання: 2014 р.


Кількість сторінок: 248 стор.

Есть в наличии

150 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Польська мова. Підручник для 6 класу. 2-й рік навчання

Подробнее

Польська мова. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів

 

Підручник "Польська мова. Підручник для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів" — логічне продовження вже вивченого лек­сичного і граматичного матеріалу. Його структура порівняно з п'ятим класом дещо змінилася. Граматичний матеріал тут міститься у додатку для вчителя. Там же — тексти для прослу-ховування. Ми пропонуємо тобі скористатися своїми знання­ми з інформатики та знайти деякі аудіотексти в Інтернеті.

 

На кожному уроці ти матимеш змогу творчо попрацювати над вправами, спрямованими на розвиток усного мовлення. Ми хочемо, щоб ти навчився складати діалоги, розмовляти зі своїми товаришами з класу та польськими друзями.

 

Ми познайомимо тебе з традиціями і святами, які відзна­чаються у Польщі. Порівняй їх з українськими народними звичаями та традиціями.

 

У третій частині підручника ми пропонуємо тобі декілька уривків з оригінальних програмних творів польської літера­тури, які доповнять отримані знання, поглиблять загальний культурний рівень і полегшать спілкування з ровесниками з Польщі.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!