(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Методика навчання іноземних мов і культур: Теорія і практика.

Методика навчання іноземних мов у середніх навчальних закладах.

Підручник для студентів класичних, педагогічних і лінгвістичних університетів

Автор: Ніколаєва С. Ю., Бігич О. Б.,
Бориско Н. Ф. та ін.


Видавництво: "Ленвіт"


Рік видання: 2013 р.


Кількість сторінок: 590 стор.

Есть в наличии

195 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Методика навчання іноземних мов і культур: Теорія і практика.

Подробнее

Методика навчання іноземних мов і культур. Теорія і практика

 

Підручник "Методика навчання іноземних мов і культур" Ніколаєвої С. Ю. та ін. призваний сформувати у майбутніх учителів загальне уявлення про теорію на­вчання іноземних мов і культур як наукову галузь, про методичні засади формування в учнів іншомовної комунікативної компетентності, про закономірності організації та забезпечення процесу навчання іноземних мов і культур, про історію розвитку методики навчання іноземних мов як науки.

 

Підручник "Методика навчання іноземних мов і культур" знайомить з основами формування мовних і мовленнєвих, лінгвосоціокультурної і навчально-стратегічної компетентностей на засадах компетентнісного, комунікатив­ного, культурологічного, рефлексивного і професійно орієнтованого підходів; показує шляхи реалізації інтегрованого навчання іноземних мов і культур.

 

"Методика навчання іноземних мов і культур" Ніколаєвої С. Ю. та ін. призначена для студентів, учителів іноземних мов різних типів середніх навчальних закладів, докто­рантів, аспірантів і здобувачів, фахівців у галузі методики навчання іноземних мов і культур, а також усіх, хто цікавиться проблемами навчання іноземних мов.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!