(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Основи тестування іншомовних навичок і вмінь

Автор: Квасова О. Г.


Видавництво: "Ленвіт"


Рік видання: 2009 р.


Кількість сторінок: 119 стор.

Есть в наличии

50 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Основи тестування іншомовних навичок і вмінь

Подробнее

Основи тестування іншомовних навичок і вмінь — Квасова О. Г.

 

У посібнику "Основи тестування іншомовних навичок і вмінь" Квасової О. Г. викладені теоретичні засади лінгводидактичного тестування, запропоновані запитання для обговорення, а також завдання для розпізнавання та засвоєння основних типів тестових завдань, які подані з ключем для перевірки. Посібник також містить рекомендації щодо підготовки учнів до складання незалежного, зовнішнього тесту з іноземної мови.

 

Посібник може бути використаний для поглибленого вивчення розділу „Контроль у навчанні іноземних мов" у межах курсів методики навчання іноземних мов у середніх і вищих закладах освіти, для підготовки курсових і кваліфікаційних робіт, для самостійної роботи з підвищення професійного рівня.

 

Посібник "Основи тестування іншомовних навичок і вмінь" складається із трьох частин. У першій ми викладаємо основні поняття тестології: тест, специфікація, стадії розробки і якості тесту, його структура. У другій частині пропонуємо передусім узагальнити власний досвід читача в якості тестованого або/та екзаменатора, а потім знайомимо його з типами тестових завдань за допомогою прикладів і практичних завдань. Третя частина містить поради щодо підготовки випускників шкіл до тестової перевірки рецептивних і продуктивних умінь ІМ. У додатках розміщено матеріали, які можуть стати у пригоді тим, хто відчув зацікавленість у тестуванні і хоче глибше ознайомитися з цим видом контролю.

 

Викладення матеріалу у кожній частині посібника підпорядковане його основній меті — стати практичним порадником для майбутнього вчителя, до обов'язків якого вже на початку професійної діяльності входить не лише фор­мування, ай оцінювання іншомовних навичок і вмінь учнів. Будучі невід'ємною частиною навчального процесу, оцінювання значно відрізняється від навчан­ня за своєю суттю, оскільки виконує низку важливих функцій — діагностичну, оцінювальну, виховну тощо. Саме організація контролю викликає найбільшу кількість запитань в учителів-початківців, відповіді на які вони змушені шукати самостійно, спираючись на свій невеличкий практичний досвід, звертаючись до теоретичних джерел, порівнюючи й обмірковуючи думки, що народжу­ються під час їх зіставлення, і досягаючи, врешті решт, власних безцінних висновків. Відтворюючи таку схему здійснення емпіричного пошуку, ми почи­наємо подачу матеріалу кожної частини посібника постановкою запитань, які можуть виникати на практиці, після чого розглядаємо теоретичне під­ґрунтя для їх вирішення, ставимо наступні запитання, стимулюючи рефлексію читачів, і, наостанок, просимо їх виконати практичні завдання, щоб пере­вірити правильність висновків, зроблених самостійно. Для цього в кінці посібника розміщено ключі.

 

Посібник "Основи тестування іншомовних навичок і вмінь" може бути корисним студентам мовних спеціальностей, аспірантам, учителям і викладачам іноземних мов.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!