(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Ділове мовлення. Модульний курс

Автор: Шевчук С. В.


Видавництво: "Арій"


Рік видання: 2010 р.


Кількість сторінок: 448 стор.

Есть в наличии

55 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Ділове мовлення. Модульний курс

Подробнее

Шевчук С. В. – Ділове мовлення. Модульний курс

Видання "Ділове мовлення. Модульний курс" за авторством Шевчука С. В. є підручником з основ ділового мовлення та особливостей офіційно-ділового стилю як різновиду сучасної української мови. Використано модульну систему навчання.


У підручнику дається вичерпна інформація стосовно класифікації ділових паперів та загальних вимог до їх складання, зразків оформлення різних видів документів, зокрема, документації щодо особового складу, довідково-інформаційних документів, документів з господарсько-договірної діяльності та обліково-фінансової документації. В окремому розділі розглянуто усне ділове спілкування; в якості додатка вміщено довідник з орфографії та пунктуації сучасної української мови. Поряд із теоретичним матеріалом, посібник містить систему вправ та практичних завдань, які сприяють формуванню в студентів та учнів стійких навичок складання та оформлення різноманітних документів та закріпленню теоретичних знань з мови.


Книгу "Ділове мовлення. Модульний курс" автора Шевчука С. В. рекомендовано студентам ВНЗ, учням ліцеїв, гімназій та професійно-технічних закладів. Крім того, підручник стане в пригоді всім, хто працює з діловими паперами українською мовою.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!