(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Практичний курс української мови для іноземців: усне мовлення

Автор: Зайченко Н. Ф., Воробйова С. А.


Видавництво: "Знання України"


Рік видання: 2012 р.


Кількість сторінок: 324 стор.

Есть в наличии

70 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Практичний курс української мови для іноземців: усне мовлення

Подробнее

Практичний курс української мови для іноземців: усне мовлення
Зайченко Н. Ф., Воробйова С. А.

Запропонований до уваги читачів підручник "Практичний курс української мови для іноземців: усне мовлення" авторів Зайченко Н. Ф. та Воробйової С. А. розраховано на іншоземних студентів, які вже досягли певного рівня знань, а саме – засвоїли базову практичну граматику української мови та лексичний мінімум у межах півтори-двох тисяч лексичних одиниць – і прагнуть активізувати словниковий запас та зайнятися вдосконаленням своїх навичок усної комунікації українською мовою (діалогічне та монологічне мовлення).


Матеріал посібника побудовано на базі принципів активного спілкування та практичної спрямованості. Крім того, видання є винятково інформативним з точки зору краєзнавства, адже діалоги, навчальні тексти та практичні завдання відбивають специфічні національні риси мовленнєвої поведінки носіїв української мови в різноманітних ситуаціях повсякденного спілкування. Книга спрямована, перед усім, на розвиток усної форми мовлення (розмовно-побутова тематика). Посібник розділено на чотири частини: навчальна частина (16 комунікативних тем та лексико-граматичні завдання); граматичні таблиці, де вміщено зразки словозміни іменників, прикметників, числівників, займенників та дієслів; матеріали для самоконтролю з відповідями-ключами до найскладніших завдань навчальної частинт; словники (перший присвячено спеціальній термінологічній лексиці з галузі лінгвістики, а другий є українсько-російсько-англійським словником загальновживаної лексики, яку використано в посібнику).


Книгу "Практичний курс української мови для іноземців: усне мовлення" (уклали Зайченко Н. Ф. та Воробйова С. А.) рекомендовано як для аудиторних занять під керівництвом викладача, так і для самостійного опрацювання (вибірково).

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!