(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Російсько-український словник для військовиків

Русско-украинский словарь для военнослужащих

Авторы: Бурячок А., Демський М., Якимович Б.


Издательство: "Варта"


Год издания: 1995 г.


Количество страниц: 384 стр.

Есть в наличии

130 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Російсько-український словник для військовиків

Подробнее

Російсько-український словник для військовиків

 

"Російсько-український словник для військовиків" має своїм завданням задовольнити потреби мовленнєвої практи­ки українських військовиків від рядовика починаючи та генералом закінчуючи. Крім того, він може бути посібником для військовиків у користуванні російськомовною літерату­рою, а також акцентуаційним довідником.

 

"Російсько-український словник для військовиків" містить 10 900 реєстрових слів і 20 700 стійких словосполук, перекладених українською мовою.

 

"Російсько-український словник для військовиків" охоплює основну, найуживанішу у військовій сфері лексику й стійкі словосполуки. Застарілі чи архаїчні слова й стійкі словосполуки включені до словника в обмеженій кількості, причому лише ті, що необхідні для розуміння військової літератури з недавнього минулого українських збройних сил, а також ті українські відповідники до російських слів чи стійких словосполук, які вказують на історичну спадкоємність української військової справи. Із назв географічних, астрономічних, релігійних і часових по­нять у словнику подані лише ті, які внаслідок близькості щодо звучання або великої частоти вживання витискають із мовлення людей, що недостатньо володіють українською мовою, слова українські.

 

"Російсько-український словник для військовиків" складається з двох частин. Перша частина містить найуживаніші у військовій сфері загальнопоширені слова, військову лексику й стійкі словосполуки. У другій частині подано команди й командні слова, що вживаються в усіх видах війська: суходільному (в т. ч. прикордонному війську, національній гвардії, військових частинах Міністер­ства внутрішніх справ, цивільної оборони й національної безпеки), війську охорони повітряного простору та військово-морських силах.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!