(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Російсько-український словник медичної термінології

Русско-украинский словарь медицинской терминологии

Автор: Усатенко О. К.


Видавництво: "Наукова думка"


Рік видання: 1996 р.


Кількість сторінок: 464 стор.

Есть в наличии

100 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Російсько-український словник медичної термінології

Подробнее

Російсько-український словник медичної термінології – Усатенко О. К.

Представлене видання "Російсько-український словник медичної термінології" за авторством Усатенко О. К. вміщує приблизно 30 тисяч одиниць термінологічної лексики російською та українською мовами, які є найбільш уживаними в сучасній медичній науці. Поряд із суто медичною термінологією, в словнику дається термінологічна лексика іх суміжних галузей знань, таких як анатомія, фізіологія, біохімія, фармакологія, генетика тощо.


Словникові статті книги мають таку структуру: до кожного російського реєстрового слова наведено найбільш точний український відповідник. У тому випадку, коли в українській мові існують синоніми, то їх подано у такій послідовності: від нормативних, еквівалентних і найбільш уживаних в мові термінів до неповних та варіативних термінів. Всі слова мають наголос, а слова, які пишуться через дефіс, мають наголоси над обома частинами, що сприяє засвоєнню правильної вимови.


Книгу "Російсько-український словник медичної термінології" (укладач Усатенко О. К.) рекомендовано науковим працівникам, лікарям, студентам та викладачам медичних ВНЗ.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!


[profiler]
Memory usage: real: 29622272, emalloc: 28977456
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem