(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Російсько-український, українсько-російський словник

Русско-украинский, украинско-русский словарь

Автори: за ред. Бусела В. Т.


Видавництво: "Перун"


Рік видання: 2011 р.


Кількість сторінок: 1848 стор.

Есть в наличии

270 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Російсько-український, українсько-російський словник

Подробнее

Російсько-український, українсько-російський словник – за ред. Бусела В. Т.

Пропонований до уваги користувачів словників "Російсько-український, українсько-російський словник" за редакцією Бусела В. Т. містить понад 250 тисяч лексичних слів та словосполучень в кожній із частин, тобто, загалом у виданні вміщено більш, ніж 500 тисяч лексичних одиниць сучасних української та російської мови.


У книзі подано основні значення російських та українських лексем (згідно з чинним російським та українським правописом). Відповідники, вміщені в словниковій статті, розмежовані за різними значеннями, що полегшую пошук потрібного відповідника. Крім того, словникові статті збагачено фразеологічними зворотами, ілюстративними прикладами слововживання, а також даются найбільш уживані словосполучення та фрази, частиною яких є реєстрове слово.


Видання «Російсько-український, українсько-російський словник» за редакцією Бусела В. Т. орієнтоване на широкий загал – від учнів та студентів до перекладачів та фахівців у галузі лінгвістики, а також всім, хто займається вивченням української або російської мови.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!