(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Словарь української мови Грінченка

Автор: Грінченко Б. Д.


Видавництво: "Довіра"


Рік видання: 1997 р.


Репринтне видання 1907 р.


Кількість сторінок: 2136 стор.

Есть в наличии

220 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Словарь української мови Грінченка

Подробнее

Словарь української мови - Борис Грінченко

 

"Словарь української мови", який приніс Б. Грінченкові заслужену славу найшанованішого лексикографа нової української літературної мови, містить близько 68 тисяч реєстрових слів з перекладом або поясненням російською мовою. Окрему наукову вартість має перед­мова Б. Грінченка до видання, в якій розглядаються стан тогочасної української лексикографії й історія створення цього словника. Борис Грінченко зазначає, що початком укладання "Словаря української мови" слід уважати 1860-і роки.

 

Борис Грінченко був цілком свідомий того, що впорядкований ним словник не відображає всього багатства української мови і не є бездо­ганним, однак видатний лексикограф сподівався, що "Словарь україн­ської мови" стане основою для подальшої праці над словниками укра­їнської мови.

 

З відстані дев'яноста років, що минули з часу появи чотиритомника "Словарь української мови", можна стверджувати: титанічна праця Бориса Грінченка дала світові не тільки один з найкращих словників свого часу в слов'янській лексикології, але й звела духовний пам'ятник творчому генію українського народу — його мові.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!