(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Словник староукраїнської мови XIV–XV ст. (в 2-х томах)

Автори: за ред. Гумецької Л. Л., Керницького І. М.


Видавництво: "Наукова думка"


Роки видання: 1977-1978 рр.


Букіністичне видання


Стан книги: гарний


Кількість сторінок: 1224 стор.

Есть в наличии

620 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Словник староукраїнської мови XIV–XV ст. (в 2-х томах)

Подробнее

Словник староукраїнської мови XIV–XV ст. (в 2-х томах)

"Словник староукраїнської мови XIV–XV ст." – є фундаментальним дослідженням з українського мово­знавства та  результатом багаторічної праці колективу мо­вознавців Інституту суспільних наук АН УРСР у Львові. Перший том містить 5701 слово. Другий том – 5827 слів.

 

"Словник староукраїнської мови XIV–XV ст." містить актову лексику першого етапу середнього періоду історії української писемної мови. У словнику подається максимально повний виклад усіх наявних значень, семантичних відтінків, словосполучень з докладною розробкою статей службових слів за всіма їх синтаксичними функціями. Вперше в лексикографічній практиці із зазначенням фонетичної і графічної варіативності слів. Запроваджується цифрова статистика значень, семантичних відтінків і функцій засвідчених у пам’ятках XIV–XV ст. слів, а також усіх наявних фонетичних і графічних варіантів у формах з різними деформаціями включно. Словник є також базою для етимологічних досліджень, для порівняльного вивчення слов’янських мов та їх взаємодії з іншими мовами.

 

"Словник староукраїнської мови XIV–XV ст." призначений для філологів широкого профілю, мовознавців, палеографів, фахівців з історії української мови, викладачів, студентів та ін.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!