(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Сучасні ділові папери

Навчальний посібник

Автори: Глущик С. В., Дияк О. В., Шевчук С. В.


Видавництво: "Літера ЛТД"


Рік видання: 2013 р.


Кількість сторінок: 416 стор.

Есть в наличии

70 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Сучасні ділові папери

Подробнее

Сучасні ділові папери — Глущик С. В. та ін.

 

У посібнику "Сучасні ділові папери" Глущик С. В. та ін. наголошено на основних ознаках офіційно-ділового стилю, подано писемну форму його реалізації — ділові папери. Наведено зразки документів, прави­ла їх складання, запропоновано завдання різного ступеня складності. Увиразнено індивідуальні та колективні форми усного спілкування. Виклад матеріалу доповне­но правилами орфографії та пунктуації в таблицях.

 

Посібник "Сучасні ділові папери" покликаний заповнити цю прогалину. У ньому послідовно й докладно висвітлено питання сучасного ділового мовлення, зокрема: загальні поняття мовної норми, офіційно-ділового стилю, класифі­кація документів, а також проаналізовано види документів, наведено основні вимоги до їх складання й оформлення.

 

У вигляді таблиць подано матеріали про правописні та пунктуаційні нор­ми сучасної української мови.

 

Посібник "Сучасні ділові папери" має на меті допомогти студентам вищих закладів освіти, учням середніх спеціальних навчальних закладів та шкіл оволодіти лексичними, орфоепічними, орфографічними, граматичними і стилістичними нормами су­часної ділової української мови, а також ознайомити з методикою складання документів.

 

Книга "Сучасні ділові папери" Глущик С. В. та ін. призначена для студентів вищих навчальних закладів та всіх, хто дбає про високу культуру спілкування у професійній сфері.

 

Також посібник "Сучасні ділові папери" стане у пригоді кожному громадянинові України, усім, кому дово­диться стикатися з потребою написання автобіографії чи заяви, складання службового листа чи протоколу, оголошення чи угоди, розписки чи дору­чення.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!