(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Універсальний словник. Українська мова та література (7 в 1)

Автори: Полякова Л. О., Паращич В. В., Загоруйко О. Я.


Видавництво: "Торсінг плюс"


Рік видання: 2009 р.


Кількість сторінок: 448 стор.

Есть в наличии

45 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Універсальний словник. Українська мова та література (7 в 1)

Подробнее

Універсальний словник. Українська мова та література (7 в 1)

Запропонований "Універсальний словник з української мови та літератури" містить словники: орфографічний, синонімів, антонімів, омонімів, паронімів, фразеологізмів та літературознавчих термінів в достатньому обсязі. Користування ним допоможе усвідомити багатство й лексичну, стильову, емоційну різноманітність української мови, сприятиме вдосконаленню мовних навичок, точності та образності слововживання, допоможе донести свої думки до співрозмовників.

 

"Універсальний словник. Українська мова та література" буде цікавим як для школярів, абітурієнтів, студентів негуманітарних профілів, так і для широкого кола читачів, любителів української мови та літератури.

 

Невичерпне багатство української мови, її лексичний запас складає 134 тисяч основних мовних одиниць. Серед усієї лексики вирізняються групи з особливими властивостями й особливим призначенням. Це синоніми — слова з різним звучанням, але близькі за значенням; антоніми — слова із протилежним значенням; омоніми — слова, однакові за звучанням, але зовсім різні за значенням; пароніми — схожі за звучанням слова, лексичне значення яких легко сплутати; фразеологізми — сталі вирази, які часто мисляться як одне слово, поняття і вживаються в переносному значенні.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!