(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Універсальний словник української мови

Автор: Куньч З. Й.


Видавництво: "Навчальна книга - Богдан"


Рік видання: 2007 р.


Кількість сторінок: 848 стор.

Есть в наличии

190 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Універсальний словник української мови

Подробнее

Універсальний словник української мови

 

"Універсальний словник української мови" — це перша в українській лексикографії спроба вмістити в одній книзі найширше уявлення про слово: про його граматичні особливості, написання, наголос, змінюваність, лексичне значення, сполучуваність, керування, для іншомовних слів — також етимологію. У ньому проаналізовано активну, найуживанішу лексику сучасної української мови, значною мірою відображено термінологію сучасної науки і техніки. 

 

"Універсальний словник української мови" побудовано за алфавітно-гніздовим принципом, він містить близько 40 тисяч словникових статей, в яких проаналізовано понад 100 тисяч українських слів. У слов­нику наведено й розтлумачено також найбільш уживані стійкі словосполучення та фразеологізми.

 

Пропонований "Універсальний словник української мови" містить активну, найбільш уживану лексику української мови, тому в ньому практич­но немає діалектних слів, мінімально подано застарілі лексеми, а з розмовних, жаргонних, книжних наведено лише найуживаніші. З іншого боку, оскільки в наш час дедалі важливішу роль у суспільному житті відіграє термінологія, її тут подано ширше, ніж в інших українських загальних словниках. Отож, у словнику значною мірою відображено термінологію сучасної науки і техніки, а також слова, що позначають явища і реалії виробничого, культурного і суспільного життя українського народу. При цьому значні шари лексики, зокрема терміни, що увійшли в повсяк­денний ужиток (назви економічних, історичних, філософських, політичних понять, терміни науки і мистецтва), мають у словнику дещо ширші тлумачення, позбавлені ідеологічного забарвлення. Крім того, до словника вклю­чено слова, необхідні для опису найважливіших реалій життя і побуту народів світу і минулого. Ілюстративний фонд містить прислів'я, приказки, афоризми.

 

"Універсальний словник української мови" враховує інтереси широкого кола читачів, зокрема й тих, хто не має спеціальної філоло­гічної підготовки; він призначений для школярів, студентів, фахівців різних галузей знань — усіх, хто вивчає українську мову, кого цікавить українська культура.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!