(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Чесько-український словник

Česko-Ukrajinský Slovník

Чешско-украинский словарь

Автор: Новак Іржи


Видавництво: "Чумацький Шлях"


Рік видання: 2008 г.


Знижений у ціні


Стан книги: незначні пошкодження


Кількість сторінок: 586 стр.

Есть в наличии

175 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Чесько-український словник

Подробнее

Чесько-український словник / Česko-Ukrajinský Slovník

 

"Чесько-український словник / Česko-Ukrajinský slovník" Іржи Новака містить близько 100 тисяч слів сучасної чеської літературної мови та видається вперше після здобуття незалежності Україною і утворення Чеської республіки. Попередній чесько-український словник вийшов у видавництві "Наукова думка" (Київ, 1988-1989) і став знаковим явищем у чесько-українській лексикографії. Але через малий тираж він досить швидко став недоступний для широкого загалу. До того ж, за два десятиріччя, що минули після виходу книги, і в Україні, і в Чехії, та й у світі в цілому відбулися значні зміни.

 

У "Чесько-українському словнику" представлено основний лексичний склад сучасної чеської мови. Особливу увагу укладач приділив новітнім термінам, які увійшли до складу чеської мови протягом останніх десятиріч, а також розмовній та жаргонній лексиці. Щоб проілюструвати вживання того чи іншого терміну, у виданні наводиться значна кількість словосполук. Досить повно представлено фразеологію: ідіоматичні вислови, сталі словосполучення, приказки, прислів'я, мовні кліше. У кінці книги подано списки географічних назв та найбільш уживаних чеських абревіатур.

 

"Чесько-український словник" адресовано широкому колу користувачів: перекладачам, науковцям, викладачам і студентам вищих навчальних закладів. Видання  також може бути корисним для чеськомовних читачів, які вивчають українську мову.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!