(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Польсько-український словник

Автори: Житар У. В., Пікуль С. А., Попов Є. Ф. та ін.


Видавництво: "Чумацький Шлях"


Рік видання: 2010 р.


Знижений у ціні


Стан книги: незначні пошкодження


Кількість сторінок: 672 стор.


Есть в наличии

165 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

 Польсько-український словник

Подробнее

Житар У. В., Пікуль С. А. – Польсько-український словник

Пропонований "Польсько-український словник / Słownik Polsko-Ukraiński" охоплює понад 120 тисяч польських слів та словосполучень і є найбільшим серед польсько-українських словників, що виходили друком протягом останніх десятиріч.

 

Поряд із загальновживаними словами у словнику подано спеціальні терміни  з різних галузей науки й техніки. Досить повно представлено розмовну лексику і фразеологізми – сталі словосполучення та ідіоматичні вислови, прислів'я й приказки. У словнику ґрунтовно опрацьовано окремі значення та відтінки значень польських багатозначних слів. При цьому якнайповніше використано багату си­ноніміку української мови. У кінці книги подано списки географічних назв та най­уживаніших скорочень польської мови.

 

У зв'язку зі значним пожвавленням політичних, економічних та культурних відно­син між Україною та Республікою Польща зросла потреба в оновленій навчальній, а зокрема лексикографічній літературі. Необхідність у появі актуального і сучасного видання, яким є представлений словник, є очевидною.

 

 "Польсько-український словник / Słownik Polsko-Ukraiński" призначено для широкого кола користувачів: перекладачів, виклада­чів і студентів, вчителів і учнів середніх навчальних закладів, представників ділових кіл, усіх тих, хто вивчає польську мову або удосконалює своє володіння нею. Він стане також в нагоді тим польськомовним громадянам, які вивчають українську.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!