(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Великий українсько-англійський словник

Comprehensive Ukrainian-English Dictionary

Большой украинско-английский словарь

Автори: Попов Є.Ф., Балла М. І.


Видавництво: “Чумацький Шлях”


Рік видання: 2007 р.


Знижений у ціні


Стан книги: незначні пошкодження


Кількість сторінок: 704 стор.

Есть в наличии

155 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Великий українсько-англійський словник

Подробнее

Попов Є.Ф., Балла М. І. – Великий українсько-англійський словник

Великий українсько-англійський словник / Comprehensive Ukrainian-English Dictionary Попова Є.Ф. та Балли М. І.  містить понад 175 тисяч слів та словосполучень сучасної української мови із детальним опрацюванням їхніх значень і є найповнішим в історії українсько-англійської лексикографії.

 

До словника включено загальновживану лексику, живу розмовну мову, географічні назви, а також основні науково-технічні терміни, які супроводжуються численними ілюстративними прикладами. Досить повно представлена фразеологія - сталі словосполучення та ідіоматичні вислови, прислів`я, приказки, а також мовні звороти й штампи.

 

Особливу увагу укладачі приділили термінам, які увійшли до широкого вжитку останнім часом і являють собою віддзеркалення глибоких змін у країні та у світі в цілому. Йдеться про слова та поняття з галузей соціально-політичного характеру, ринкової економіки, електроніки, екології, інформаційних технологій тощо, без яких неможливо уявити собі життя сучасного суспільства.

 

Великий українсько-англійський словник / Comprehensive Ukrainian-English Dictionary призначений для широкого кола користувачів - перекладачів, науковців, викладачів та студентів університетів, інститутів іноземних мов. Також може бути корисним для англомовних читачів, які вивчають українську мову.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!