(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Поклик пращурів.Джек Лондон.

The Call of the Wild

Автори: Євчук О. В., Доценко І. В.


Видавництво: "Нова Книга"


Рік видання: 2006 р.


Кількість сторінок: 240 стор.

Есть в наличии

41 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Поклик пращурів.Джек Лондон.

Подробнее

The Call of the Wild. Поклик пращурів – Євчук О. В., Доценко І. В.

 

Посібник знайомить читача з одним з найкращих романів творчос­ті Джека Лондона "The Call of the Wild. Поклик пращурів". Для опрацювання пропонується неадаптований текст та комплекс вправ для розвитку комунікативної компетенції.

 

Призначений для аудиторного та самостійного читання студентів факультетів іноземних мов і філологічних факультетів вищих навчальних закладів освіти.

 

Книга "The Call of the Wild. Поклик пращурів" є одним з найкращих творів Джека Лон­дона В повісті повною мірою відображаються основні риси літератур­ного стилю письменника. Автор художньо переосмислив життєво до­стовірний матеріал: подорожі на Клондайк та Аляску.

 

Чудово вдалася письменникові і композиція повісті. Переходи від опису до діалогу, від діалогу до портрету, від сцени до сцени проходять природно. Головний герой - собака Бек - зображений глибоко та все­бічно. Природа у Лондона написана пензлем реаліста. Всі сюжетні лі­нії допомагають виявленню образу сміливої та розумної собаки, в якій поєдналися дикий інстинкт і безмежна вірність людині.

 

В творі "The Call of the Wild. Поклик пращурів" повною мірою відобразилась вражаюча стилістична май­стерність художника: проза Лондона поетична, місцями читається як вірші. Письменник сконцентровує увагу на не багатьох, але найбільш гостро виражених деталях.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!