(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Українська мова. Комплексна підготовка до ЗНО та ДПА

Автор: Білецька О.


Видавництво: "Літера"


Рік видання: 2018 р.


Кількість сторінок: 592 стор.

Есть в наличии

115 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Українська мова. Комплексна підготовка до ЗНО та ДПА

Подробнее

Українська мова. Комплексна підготовка до ЗНО та ДПА — Білецька О.

 

Посібник "Українська мова. Комплексна підготовка до ЗНО та ДПА" призначений для підготовки учнів загальноосвітніх навчальних закладів до зовні­шнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з української мови. Він складений відповід­но до чинних програми з української мови та літератури для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО з української мови та літератури.

 

У посібнику Посібник "Українська мова. Комплексна підготовка до ЗНО та ДПА" подано теоретичні відомості з української мови, тренувальні вправи, 2075 тренувальних тес­тових завдані., матеріали для написання власного висловлення, варіанти у форматі ЗНО. Запропоновані в посіб­нику матеріали допоможіть повторити, узагальнити й систематизувати знання з української мови. Тестові за­вдання, подані в посібнику, відповідають за формою тестам, які використовуються під час проведення ЗНО.

 

Наприкінці посібника Посібник "Українська мова. Комплексна підготовка до ЗНО та ДПА" подано відповіді до всіх тестових завдань, а також розв’язаний варіант Сертифіка­ційної роботи з української мови і літератури 2018 року.

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!