(095) 271-06-51 (098) 423-36-28

Добро пожаловать в интернет-магазин!

Українська мова. Комплексне видання. ДПА+ЗНО

Автор: Данилевська О. М.


Видавництво: "Літера"


Рік видання: 2018 р.


Кількість сторінок: 368 стор.

Есть в наличии

115 грн.

Разместите первым отзыв для этого товара

Українська мова. Комплексне видання. ДПА+ЗНО

Подробнее

Українська мова. Комплексне видання — Данилевська О. М.

 

Книга "Українська мова. Комплексне видання" налічує 55 уроків з української мови, у яких компетентно, вичерпно й дохідливо викладено весь матеріал, передбачений програмою зовнішнього незалежно­го оцінювання, - від звуків до створення власного висловлення. Звертаю вашу увагу, що теоретична частина посібника - це виклад-пояснення найскладніших програмових пи­тань, акцент на причиново-наслідкових зв’язках між частинами матеріалу, розтлумачення зовні схожих, проте відмінних за сутністю мовних явищ, коментар найтиповіших поми­лок. Адже добре засвоїти можна лише те, що розумієш.

 

У посібнику "Українська мова. Комплексне видання"знайдете також практичні поради, які допоможуть засвоїти найскладніші орфограми й пунктограми.

 

Орієнтуванню у великому за обсягом корпусі теоретичного матеріалу сприятиме вда­ла структура посібника, у якому, крім поділу на теми-уроки, запропоновано систему на­становних запитань та рубрику "Зверніть увагу", схеми й таблиці.

 

Кожен урок передбачає виконання системи тестових вправ, вибудуваної за принципом "від простішого - до складнішого", що сприятиме формуванню відповідних умінь і слу­гуватиме запорукою успішного розв’язання будь-яких завдань у форматі ЗНО. Звертаю вашу увагу, що саме "прості" тести в кожному уроці спрямовані на засвоєння винятків, найскладніших орфограм і пунктограм, розмежування явищ, які призводять до помилок через сплутування. Ефективній підготовці до іспиту сприятиме й тренувальний характер запропонованих тестових вправ, оскільки всі вони за формою відповідають специфікації тесту ЗНО з української мови (чи не до кожного уроку, зокрема, запропоновано тести на встановлення відповідностей та завдання до мікротексту).

К сведению покупателей

Уточняйте, пожалуйста, наличие книг у менеджеров отдела продаж.

Спасибо!